. L  E  K  T  O  Ř  I .

Hana Melcrová

Vystudovala Pražskou konzervatoř, obor Populární zpěv, vedlejší obor herectví. Kromě hlasu také ovládá, housle a klavír. Je zpěvačkou, skladatelkou a manažerkou ve vlastní kapele Y? a učení se věnuje už skoro 10 let. Začínala učit v DDM Praha 8 Spirála, učila ve školce a škole Duhovka (Montessori) a věnuje se soukromým lekcím. Zároveň se věnuje Projektu Elementy, který spojuje hudbu a výtvarné umění. Vedle hudby se ještě aktivně věnuje natáčení hudebních videoklipů například pro kapelu Chinaski nebo třeba pro Terezu Maškovou ad.

Karolína Stejskalová

.

Vystudovala hudební gymnázium v Praze, vyučovala zpěv ve škole Duhovka (Montessori), má praxi v komorní hře, ve hře na zobcovou a příčnou flétnu a řadu let působila v orchestrálním souboru. V současné době dává soukromé lekce zobcové a příčné flétny a vede agenturu na kreativní hlídání dětí Malý Objevitel.

Kryštof Danczi

Vystudoval Konzervatoř Jaroslava Ježka - obor saxofon, klarinet a studuje obor basová kytara. Profesionálně vystupuje s kapelami různých žánrů na české hudební scéně i v zahraničí. Například ve swingovém orchestru Ježkovy Stopy (saxofon, klarinet) nebo v pop rockové kapele Y? (baskytara). Učí na ZUŠ Petřiny a několik let se věnuje soukromé výuce.

Štěpán Piller

Absolvent Pražské konzervatoře oborů populární zpěv a skladba, věnuje se jak pedagogické činnosti tak i živému vystupování. Působí v několika hudebních projektech. Mimo hru na kytaru se věnuje zpěvu, a velice aktivně hraje v muzikálech (např. Galileo, Madagaskar, Evita ad.) a skládá vlastní písně.

Tel: 732 172 385

hannah.melcr@gmail.com

  • White Facebook Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now