WORKSHOPY - PRO DĚTI
(5-12 let)
Malý umělec 
Little artist

Máte doma malého umělce, který si chce zpívat, vyzkoušet si různé nástroje, zahrát si různé hry, tančit, kreslit do hudby a  kreativně se bavit?

Malí zpěváci
Little singers
6.8.2019

Workshop malí zpěváci je určen pro děti, které se chtějí naučit zacházet správně se svým hláskem, zazpívat si písničky s doprovodem a zkusit si, jaké to je zpívat na mikrofon.

Malí rockeři
Little Rockstar
8.8. 2019

Máte doma malého rockera, který by si chtěl zahrát na různé nástroje, zazpívat si na mikrofon a vyzkoušet si, jaké to je hrát v kapele?

 

WORKSHOPY 

(12-99let)

Kreativní hudba
30.7.2019

Máte doma umělce, který si chce zpívat, vyzkoušet si různé nástroje, zahrát si různé hry, tančit, kreslit do hudby a  kreativně se bavit?

Zpívej!
28.8.2019

Workshop Zpívej! je určen pro začínající nebo pokročile zpěváky, kteří se chtějí naučit zacházet správně se svým hlasem, zazpívat si písničky s doprovodem a zkusit si, jaké to je zpívat na mikrofon, a dozvědět se něco více o zpívání.

Tvoje kapela
22.8.2019

Máte doma muzikanta, který by si chtěl založit kapelu nebo si vyzkoušet, jaké to může být? Zazpívat si na mikrofon, vyzkoušet různé nástroje, dozvědět se něco více o fungování kapely?

 
Samurai of singing:
Pěvecký workshop/Práce s hlasem
24.8.2019

Ať zpíváte, nebo jste vždy chtěli zpívat, nebo si jen chcete občas zanotovat u táboráku nebo na karaoke, či máte práci, při které potřebujete používat hlas, pěvecký workshop je pro vás.

Workshop je určen pro zpěváky i nezpěváky, kteří se chtějí více dozvědět o práci s hlasem, jak hlas nazvučit, trénovat nebo ho i terapeuticky používat.

Tel: 732 172 385

hannah.melcr@gmail.com

  • White Facebook Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now